Autoorientēšanās sacensības ”Starp diviem krastiem”

Kaujām pie Mazās Juglas - 100

Šogad 1. un 2. septembrī aprit 100 gadi kopš Mazās Juglas kaujām Pirmajā pasaules karā. Ar piemiņas brīdi karavīru kapsētā, interaktīvām izstādēm un ekspedīciju uz kauju vietām atcerēties senos notikumus aicina Kultūras mantojuma centrs “Tīnūžu muiža” un Daugavas muzejs.

Lasīt vairāk

Kamermūzikas koncerts Daugavas muzejā.

Turpinot iesākto tradīciju, jau sesto gadu Daugavas muzejs aicina apmeklēt Kamermūzikas koncertu. 20 augustā plkst. 16:00 Doles salā, Daugavas krastā būs iespēja baudīt skaistu un kvalitatīvu koncertprogrammu, kurā piedalīsies gan mūziķi, kuri Doles muižas parkā jau reiz ir spēlējuši,  gan arī varēs iepazīties ar jauniem māksliniekiem.

Lasīt vairāk

Kārļa Kazāka akustiskais koncerts.

Daugavas muzejs aicina 30. jūlijā, plkst.16:00 atnākt un baudīt akustisko koncertu dabā. Aicinām ieklausīties un ļauties Kārļa Kazāka dziesmu noskaņai – tik vieglai un gaišai kā vasaras svētdienas pēcpusdiena, kurā satiksimies.

Lasīt vairāk

Atskats uz Vasaras saulriežu pasākumu Daugavas muzejā.

Sagaidīt Saulgriežu nakti Daugavas muzejā aicinājām gan lielus, gan mazus, gan tuvus, gan tālus.