Laika rats turpina griezties

Muzeju naktī durvis un vārti bija plaši atvērti arī Daugavas muzejā.

Muzeju nakts, 20.maijs plkst. 20:00

LAIKS šķiet bezgalīgs, tas nav sataustāms vai notverams. Uz katra stūra mēs jūtam tā elpu pakausī. Paliek jautājums - ļauties plūsmai vai cīnīties pret straumi.

Lieldienas aizvadītas

Daugavas muzejā aizvadītas priecīgas un latviskām tradīcijām bagātas Lieldienas. Lieldienu rīts visus iepriecināja ar spožu saulīti. Slapjdraņķis, ko prognozēja sinoptiķi, bija devies citā virzienā. Aukstais vējš gan pūta diezgan stipri, bet tas nespēja nobaidīt Daugavas muzeja kuplo Lieldienu svinētāju pulku – 1550 apmeklētājus.

Daugavas muzeja krājumā nonācis unikāls bijušā Doles muižas īpašnieka portrets

Marta pirmajā pusē Daugavas muzeja krājumu papildinājis unikāls pazīstamā Doles muižas īpašnieka un Rīgas gubernatora grāfa Pētera de Lasī (1678–1751) portrets.

Daugavas muzejā atklāta jauna pastāvīgā ekspozīcija

Muzeja ekspozīcija ir saglabājusi savu galveno saturu un vēstījumu, bet mainījusi formu un akcentus. Ikvienam ir iespēja atklāt muzeju no jauna un iepazīt bagātīgo foto, video un priekšmetu materiālu par sev interesējošo tēmu.

lasīt vairāk...

foto galerija