Muzeju nakts, 21.maijs

Salaspils novada svētku ietvaros sestdien, 21.maijā Daugavas muzejs apmeklētājiem piedāvāja muzeju nakts pasākumu „Aiz durvīm kā lakstīgala sirds mana dzied”.

Muzejā viesojās 1152 apmeklētāji, lai Latvijas Kultūras koledžas studentu virsvadībā izzinātu, kas slēpjas aiz Daugavas muzeja daudzajām durvīm. Apmeklētājus aicināja iepazīt un pašiem izmēģināt dažādus mākslas veidus un atrisināt uzdevumu. Ar savām koncertprogrammām apmeklētājus priecēja Latvijas Kultūras akadēmijas studenti, Latvijas Kultūras koledžas studenti, Arnis Miltiņš un viņa draugi. Un visa pasākuma garumā bija iespēja iepazīties ar Daugavas muzeja topošo ekspozīciju.

Foto galerija ...